بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

بیست و نهمین نشست کتابخوانی شهرستان ساری

بیست و نهمین نشست کتابخوانی شهرستان ساری ویژه (اصحاب رسانه) شنبه گذشته،۱۶مرداد راس ساعت ۱۷ باحضور فرهیختگان و اصحاب رسانه برگزارشد.
به گزارش پورتال جامع مهدویت،بیست و نهمین نشست کتابخوانی شهرستان ساری ویژه (اصحاب رسانه) شنبه گذشته،۱۶مرداد راس ساعت ۱۷ باحضور فرهیختگان و اصحاب رسانه برگزارشد.این برنامه با توجه به روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار میهن اسلامی مان شهید صارمی و شهید باغبانی بوده و برنامه های مدون شده در این نشست با معرفی کتابهای مختلف با حضور جمعی خبرنگار و گزارشگران روزنامه ها و خبرنامه ها معاون پژوهش بنیاد مهدویت مازندران و جمعی از مربیان مهدویت بوده است.
این برنامه با اجرای خبرنگار و مجری توانمند بنیاد فرهنگی هنری حضرت مهدی موعود(عج) مازندران خانم مهسا اسبویی در کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساری برگزارشد.در این نشست 6 کتاب با موضوعات مختلف خدمت حاضرین در جلسه معرفی شد که یکی از این کتابها، کتاب آفتاب مهر با موضوع پرسش و پاسخ مهدوی بوده است.
آخرین ویرایش
در 1395/6/8 11:23 توسط محمدرضا نصوری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366