بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

همایش نهم ربیع الاول در استان مازندران

برگزاري همايش بيعتي تا هميشه به مناسبت نهم ربيع الاول در ساري

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران از برگزاري همايش بيعتي تا هميشه به مناسبت نهم ربيع الاول در ساري خبرداد.

به گزارش روابط عمومي این بنیاد : به مناسبت آغاز زعامت و امامت حضرت صاحب الزمان (عج) و ايام سرور وخوشحالي اهل بيت عصمت و طهارت فرارسيدن نهم ربيع الاول ، همايش بيعتي تا هميشه به مناسبت نهم ربيع الاول در ساري برگزار شد.

در اين همايش که بيش از 400نفر از گروههاي هدف هيئات مذهبي ، مداحان ، روحانيون ، مسئولين مهديه هاي ساري و استان حضور داشتند آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان در سخناني پيرامون اهميت ترويج فرهنگ مهدويت مطالبي را بيان کرد و در خاتمه از تعدادي از فعالان حوزه مهدويت تجليل بعمل آمد.

گفتني است اين همايش با مشارکت دفتر نماينده ولي فقيه در استان ، بنياد مهدويت ، اوقاف و امورخيريه ، اداره کل تبليغات اسلامي مازندران و تبليغات اسلامي ساري، در مجتمع اهلبيت با برنامه هاي متنوع و شاد سخنراني آيت الله طبرسي ، شعر خواني مرصاد فولاي ، تجليل از مادران و همسران شهيد مدافع حرم همراه بوده است.
در این همایش از 40 نفر از فعالین مهدویت عرصه استان و مربیان مهدویت تجلیل به عمل آمد.
آخرین ویرایش
در 1395/9/29 11:00

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366