بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسات هفتم و هشتم از پنجمین دوره مربی گری مهدویت در بنیاد مازندران

در این جلسات که در روزهای پنجشنبه وجمعه 26 و 27 مهرماه در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) مازندران برگزار گردید ، استاد نصوری به بیان درس گفتار با موضوع آسیب شناسی مهدویت پرداختند.
در این جلسات که در روزهای پنجشنبه وجمعه 26 و 27 مهرماه در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) مازندران برگزار گردید ، استاد نصوری به بیان موضوع آسیب شناسی مهدویت پرداختند.
ایشان در ابتدای درس به بیان اهمیت بحث معرفت به امام عصر (عج) پرداختند که قبولی اعمال ما بستگی به آن دارد ، سپس در ادامه معاشقه با حضرت را از بهترین راهکارهای ایجاد محبت به حضرت بر شمردند که این معاشقه باید همراه با معرفت باشد وگرنه دکان بازان حرفه ای و شیادان در راه ، کمین کرده اند برای اغوای مردم.

منتظر امام عصر اگر معرفت صحیح نداشته باشد ، در مسیر مهدویت دچار آسیب می شود ، آسیب هایی از جمله ، در دام مدعیان دروغین ارتباط با حضرت افتادن ، جریانات انحرافی مثل یمانی کذاب ، بهائیت و...

سپس در ادامه استاد نصوری با نشان دادن تصاویری ، گوشه ای از اعمال این گروه های انحرافی را نشان دادند و به تبیین و نقد آن پرداختند.
در کلاس روز جمعه ، ایشان به بیان راه کارهای مبارزه با این جریانات اشاره کردند از جمله:

1. ارتباط همیشگی با علما
2. بر طرف کردن شبهات از طریق اساتید مرکز تخصصی مهدویت
3. خواندن کتب معتبر و مورد تائید مرکز
4. اشاعه و ترویج مباحث در جلسات
5. افزایش معرفت در کنار احساسات به امام عصر
آخرین ویرایش
در 1397/7/29 09:26 توسط حسین نصوری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366