بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

احیا شب 23 ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نصوری در مهدیه شهرستان ساری برگزار شد

در این مراسم که در شب 23 ماه مبارک رمضان در مهدیه شهرستان ساری برگزار شد مدیریت محترم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران به بیان تکالیف و وظایف منتظران نسبت به امام زمان(عج) پرداختند .
احیا شب 23 ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نصوری در مهدیه شهرستان ساری برگزار شد.
در این مراسم که در شب 23 ماه مبارک رمضان در مهدیه شهرستان ساری برگزار شد مدیریت محترم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران به بیان تکالیف و وظایف منتظران نسبت به امام زمان(عج) پرداختند .
ایشان فرمودند: ما مومنان که منتظران امام زمان(عج) هستیم می دانیم که نسبت یه ایشان وظایف و تکالیفی داریم و در این ماه مبارک که ماه رحمت است برای نشان دادن ارادت خودمان نسبت به ایشان ابتدا باید معرفت داشته باشیم و در ماه مبارک رمضان و این شب های عزیز بهترین فرصت هست برای نشان دادن ارادت خودمان به خداوند باری تعالی و سپس امام حی و حاضرمان است.
ایشان در ادامه به دو نکته مهم اشاره کردند که انسان هایی که رویکرد عاشقانه و باور به خداوند داشته باشند در تمام حالات خود توجه به خداوند دارند و او را ناظر و حاضر بر اعمال و حالات خود می داند طبق آیه 186 سوره بقره که خداوند 7مرتبه وجود خود را اعلام میکند نکته دوم اینکه در کنار توجه توحیدی به خدا نگاه امام زمان (عج) را نیز توجه داشته باشیم و فرهنگ انتظار را جدی بگیریم و وظایف خودمان را انجام دهیم .
وی افزود: دو نمونه انتظار امام داریم 1- ممتثلین لاوامره : اطاعت از اوامر امام زمان (عج) 2- و المحامین عنه: از من دفاع کنید.
ایشان در توضیح فرمودند: راه هایی وجود دارد که از امام دفاع کنیم و او را به همگان معرفی کنیم، از اموالمان در این راه وقف کنیم یجاهدون اموال(سوره صف) یزکیهم و یعلمهم کتاب و الحکمه(سوره جمعه) و تمام تلاش خودمان را برای ظهور امام زمان(عج) انجام دهیم انشالله

آخرین ویرایش
در 1398/3/14 15:46

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366