بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت خبر داد: آغاز مصاحبه علمی سطح سه مهدویت/اعلام نتایج نهایی در شهریور ماه

حجت‌الاسلام نصوری با اعلام آغاز مصاحبه علمی داوطلبان سطح سه مرکز تخصصی مهدویت گفت: از بین ۸۰ متقاضی، نهایتاً ۲۵ تا ۳۰ نفر برای تحصیل طی سه سال و جذب شدن در فعالیت‌های آموزشی پژوهشیِ مهدوی انتخاب می‌شوند.
حجت الاسلام «محمدرضا نصوری» در گفت وگو با خبرگزاری شبستان از آغاز پذیرش و مصاحبه متقاضیان سطح سه مرکز تخصصی مهدویت خبر داد و اظهار کرد: پذیرش این افراد که 80 نفر هستند از روز یکشنبه 19 خردادماه آغاز شده و تا یک هفته ادامه دارد و پس از مصاحبه علمی، 25 تا 30 نفر که نصاب علمی را کسب کرده اند، برای حضور در سطح سه مهدویت ویژه سال تحصیلی 98-99 انتخاب خواهند شد.
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت ادامه داد: این مصاحبه علمی ویژه افرادی است که حداقل مدرک پایه 10 حوزه را داشته باشند.
نصوری افزود: طی این مصاحبه، دیدگاه اعتقادی- سیاسی، مهارت های تبلیغی، آموزشی و پژوهشی متقاضیان به بررسی و آزمون گذاشته می شود.
وی با بیان اینکه استعلام از نهادهای ذیربط تکمیل کننده ی این گزینش است، گفت: نتایج حاصل از مصاحبه علمی و نیز استعلام به منظور معرفی افراد واجدشرایط، شهریور ماه اعلام می شود تا افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده اند برای مدت سه سال به تحصیل در سطح سه مهدویت مشغول شوند.
حجت الاسلام نصوری درباره هیئت ارزیاب و ممتحن این داوطلبان، بیان کرد: یک نفر از معاونان مرکز تخصصی مهدویت و سه کارشناس در حوزه های قرآن و حدیث، سیاسی- اجتماعی و تاریخی- اخلاقی معلومات داوطلبان را ارزیابی می کنند.
حجت الاسلام نصوری اعلام کرد: از سال 1380 تا کنون 500 نفر در سطح سه و 50 نفر دانش آموخته سطح چهار از مرکز تخصصی مهدویت فارغ التحصیل شده اند؛ هم اکنون نیز 90 نفر در سطح سه و هشت نفر هم در سطح چهار مرکز مشغول به تحصیل سطوح عالیه مهدویت هستند.
آخرین ویرایش
در 1398/3/22 08:05

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366