بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری جلسه فعالان فضای مجازی استان مازندران باحضور حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران

جلسه فعالان فضای مجازی استان مازندران به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان و نمایندگان فعالان فضای مجازی ازارگان های صداو سیما، سپاه کربلا مازندران، بسیج دانشجویی،دانش آموزی و طلاب ، بسیج جامعه زنان، هیات قمر بنی هاشم شهرستان ساری ، سازمان سراج در دفتربنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران برگزار گردید.
این جلسه با ریاست حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران بعد از تلاوت قرآن مجید آغاز و آقای محمد امینی بعنوان دبیر جلسه به بیان گزارش فعالیت های مجازی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان مازندران در حوزه های آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی در سال 1398 پرداختند که از جمله آنها تشکیل کانال های پرسش و پاسخ مهدویت،بیان سلسله مباحث اخلاقی، تشکیل پویش من مهدوی ام و ... اشاره کردند.
سپس در مورد برنامه های 6ماه اول سال آینده بحث و تبادل نظر آغاز گردید و برنامه های تدوین شده توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران به مسئولین ابلاغ شد تا این برنامه منسجم و با محتوا برگزار گردید.
در ادامه هر کدام از اعضا نسبت به توانایی های خود در حیطه فعالیت خود اعلام آمادگی کردند از جمله آقای حسینی از صدا و سیمای مرکز مازندران اعلام کرد که بنیاد مهدویت محتوا برنامه ها را تامین کند و صدا سیما آن را تولید و تبدیل به برنامه و موشن گرافی میکند .در ادامه آقای نوری از سپاه کربلا مازندران که در این جلسه حضور داشتند اعلام کردند آماده پخش همه اخبار و مطالب مهدوی در سایت ها و فضای مجازی هستند که بالغ بر چند هزار نفر عضو دارد و همچنین اعلام آمادگی برای برگزاری آموزش سواد رسانه ای به مربیان مهدویت را اعلام کردند همچنین آقای سیفی ازسازمان سراج خاطر نشان شدند با داشتن استودیو تولید آماده تولید مباحث های مهدوی به صورت فایل های صوتی، موشن گرافی،و ... و نشر آن می باشند در ادامه خانم پازوکی از حضور 80 حوزه خواهران و حلقات صالحین برای ترویج مباحث مهدویت اعلام آمادگی کردند.
در انتها حجت الاسلام نصوری با جمع بندی مطالب جلسه و تشکراز اعضا جهت حضور در جلسه و داشتن دغدغه برای قدم برداشتن و آماده کردن زمینه ظهور امام زمان(عج) به عنوان منتظر واقعی اعلام کردند راه مقابله با انحرافات زیاد کردن معروف ها در جامعه است و این کار نیاز به صبر و استقامت بالایی است چون جواب دهی آن در دراز مدت است. در ادامه ایشان خاطر نشان شدند بهترین کار ایجاد دبیر خانه دائمی برای فعالان اجتماعی است که در کناربرنامه هایشان در شاخه مهدوی نیز شروع به فعالیت کنند .ایشان در ادامه به اعضا پیشنهاد دادند اولین کار آموزش 8جلسه ای گام دوم انقلاب اسلامی که محتوا و طرح آن داده میشود انشالله عملیاتی شود. همچنین مربیان دانش آموزان و دانش جویان فعال و خوش ذوق و توانمند شناسایی شوند و آموزش معارف مهدویت را ببینند و شروع به فعالیت کنند. همچنین حجت الاسلام نصوری اعلام کردند در زمینه دانش آموزی 100 کتاب و نرم افزار و مباحث به همراه سیر مطالعاتی و لیست کتب و نشریات موجود است.در پایان با اقامه نماز ظهر و عصر به اقامت حجت الاسلام و المسلین حاج آقای نصوری جلسه به پایان رسید.
آخرین ویرایش
در 1398/11/12 13:26

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366