بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت هدف ما است . هم‌اکنون 34 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

انا لله و انااليه راجعون

رحلت عالم و عارف وارسته و رباني حضرت آيت الله حاج شیخ نور الله طبرسی (ره) نماینده اسبق ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه مردم شریف شهرستان ساری و رئیس هیئت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران و رئیس شورای سیاستگذاری، وپشتیبانی و هماهنگی فعالیتهای مهدوی استان مازندران از سال 1387به مدت 11 سال تسلیت عرض می نمائیم.
فقدان عالم و عارف وارسته و رباني حضرت آيت الله حاج شیخ نور الله طبرسی (ره) نماینده اسبق ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه مردم شریف شهرستان ساری و رئیس هیئت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران و رئیس شورای سیاستگذاری، وپشتیبانی و هماهنگی فعالیتهای مهدوی استان مازندران از سال 1387به مدت 11 سال كه از علماي شجاع و انقلابي و مبارزين در راه نهضت اسلامي بوده و از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي همواره در تمامي صحنه هاي حساس انقلاب حضور فعال و موثر داشته که بی تردید، رحلت جانگداز این فقیه زاهد و فرزانه، غمی جانکاه بر جان و روان مقلدین، شاگردان و ارادتمندان آن عزیز سفر کرده نهاد که قطعا فراموش ناشدنی است.
ارتحال اين مرجع تقليد عاليقدر كه عمر با بركت خويش را در مسير مجاهده و تهذيب نفس سپري نموده و ساليان متمادي حوزه هاي علميه و طلاب علوم ديني از وجود ايشان بهره‌مند بودند را به پيشگاه امام عصر (عج) و رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي، حوزه‌هاي علميه، تمامي ارادتمندان و عموم ملت شريف ايران تسليت مي گوئیم و از خداوند متعال مسئلت داریم كه روح پرفتوح ايشان را با امام حسين(ع) و شهداي دشت كربلا محشور نمايد.
آخرین ویرایش
در 1398/11/20 11:55

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01133311830
ساری . خیابان انقلاب . کوچه خسرویه . روبروی درب پارکینگ اداره دارائی ،ساختمان موقوفه افراپلی .طبقه اول
پیامک
30001366